![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10381051
*
nr 1038 1051
Byrå
teak, 1950-tal, längd: 68 cm, djup: 30 cm, höjd: 52 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 19:36:55
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/5 21:40:34
1
250 kr
12/5 06:38:52
2
250 kr
12/5 06:38:52
1
250 kr (Budbetjänt)
12/5 06:39:03
2
350 kr
15/5 17:02:45
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
6347 Byrå
1930-tl. Björk, Intarsia. Bredd: 106 cm, djup: 42 ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:20
-
6112 Byrå
Ek, Sigurd Göransson, Fröseke. Bredd: 57 cm, djup:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:39
-
6368 Byrå
England, mahogny. Bredd: 55 cm, djup: 39 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:31
-
6224 Byrå
Louis XV-stil, gallerkant, intarsia, mässingsdekor..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:32
-
5109 Byrå
Louis XVI-stil, intarsia, stenskiva. Bredd: 125 cm..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:33
-
6222 Byrå
Senbarock, kompletterad, senare benställning. Bred..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:59
*
Byrå
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1051
Byrå
teak, 1950-tal, längd: 68 cm, djup: 30 cm, höjd: 52 cm
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/5 21:40:34 | 1 | 250 kr |
12/5 06:38:52 | 2 | 250 kr |
12/5 06:38:52 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
12/5 06:39:03 | 2 | 350 kr |
15/5 17:02:45 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{0C17A3AA-7471-4207-85DD-BD22AFE6A1E9}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
6347 Byrå
1930-tl. Björk, Intarsia. Bredd: 106 cm, djup: 42 ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:20 -
6112 Byrå
Ek, Sigurd Göransson, Fröseke. Bredd: 57 cm, djup:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:39 -
6368 Byrå
England, mahogny. Bredd: 55 cm, djup: 39 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:31
-
6224 Byrå
Louis XV-stil, gallerkant, intarsia, mässingsdekor..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:32 -
5109 Byrå
Louis XVI-stil, intarsia, stenskiva. Bredd: 125 cm..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:33 -
6222 Byrå
Senbarock, kompletterad, senare benställning. Bred..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:59